Author: f***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect
Màu sắc: màu đen
Price: 3.321.000₫
Original Price: 3.847.900₫
| Color | Green |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Motorola |
| Model | Motorola Moto G55 |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.5" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 16MP |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 120Hz |
| Cell Phone Resolution | 2400 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 7025 |
| SKU | sw25061240752649559 |
Brand Name: Motorola
Quality: 4120195 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: f***6
Date:
Review: Perfect
Màu sắc: màu đen
Author: u***9
Date:
Review: Satisfied
Màu sắc: màu xanh lá
Author: t***a
Date:
Review: nice
Màu sắc: Màu tím
Author: e***a
Date:
Review: I received it faster than mentioned date. This Page is legit store Kudos! This will be my gift for my Granddaugther
Màu sắc: màu xanh lá
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm